Her kan du finde billeder fra CPH:DOX 2018. Du skal være velkommen til at anvende billederne i forbindelse med presse – husk blot at kreditere fotografen, hvis navn er at finde i de enkelte filers titel eller CPH:DOX, hvis der ikke står et navn.

Award Ceremony 2018

« 1 af 2 »

Kunsthal Charlottenborg

(Credit: Normann Copenhagen)

« 1 af 4 »

Video Gallery

Opening Gala 2018

« 1 af 7 »

Wednesday, March 14

Thursday, March 15

« 1 af 2 »

Friday, March 16

« 1 af 4 »

Saturday, March 17

« 1 af 4 »

Sunday, March 18

« 1 af 2 »

Monday, March 19

« 1 af 6 »

Tuesday, March 20

« 1 af 5 »

Wednesday, March 21

« 1 af 4 »

Thursday, March 22

« 1 af 4 »

Friday, March 23

« 1 af 2 »

Saturday, March 24

« 1 af 2 »